Wiercenie studni Jasło, Krosno
Wykonujemy profesjonalnie, szybko i w atrakcyjnych cenach odwierty pod studnie głębinowe. Odwierty wykonujemy w każdym terenie, nie stanowi dla nas problemu przewiercenie się nawet przez najtwardsze pokłady skalne, niezależnie od pory roku, metodą tradycyjną na płuczkę wodną jak również za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo.więcej
Analiza i lokalizacja poziomów wodonośnych
Oferujemy profesjonalne wykonanie analizy i lokalizacji poziomów wodonośnych z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej bazy danych i doświadczenia naszego radiestety. Zapewniamy 100% skuteczność przy wskazaniu poziomów wodonośnych. więcej
Badanie elektrooporowe
W celu zwiększenie precyzyjności wskazania poziomów wodonośnych, a co za tym idzie większej precyzyjności odwiertów pod studnie w naszej ofercie znajdą Państwo także badania elektrooporowe gruntu. Badanie elektrooporowe może być z powodzeniem wykorzystane jako główna metoda przy lokalizacji poziomów wodonośnych, a także jako uzupełnienie dla tradycyjnych metod stosowanych przy poszukiwaniu źródła wody. więcej
Czyszczenie i konserwacja studni
Studnie głębinowe wraz z upływem czasu "starzeją się", a co za tym idzie ulegają spadkowi wydajności czerpanej wody. Oferujemy profesjonalne i skuteczne przeprowadzenie oczyszczania studni oraz poprawę parametrów jej wydajności. Dokładamy wszelkich starań do zachowania maksymalnego bezpieczeństwa dla czyszczonych powierzchni, a także środowiska naturalnego. więcej

Studnie głębinowe

Wiercenie studni głębinowych Jasło, Krosno, Sanok

Nasza firma wykonuje profesjonalne odwierty pod studnie głębinowe przydomowe oraz przemysłowe w województwie podkarpackim i małopolskim, Jasło, Krosno, Sanok. Wiercimy w każdym terenie, nie stanowi dla nas problemu przewiercenie się nawet przez najtwardsze pokłady skalne, niezależnie od pory roku, metodą tradycyjną na płuczkę wodną jak również za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo.

studnie głębinowe jasło

Wszystko co musisz wiedzieć zanim zaczniemy wiercić

Warunki każdej podjętej realizacji ustalamy przed jej rozpoczęciem i dostosujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Przed każdą rozpoczętą pracą oferujemy profesjonalą analizę i wycenę kosztów planowanej inwestycji.

Przeprowadzona analiza umożliwia profesjonalne przygotowanie i dobranie takich parametrów jak: głębokość odwiertu, długość filtra, głębokość posadowienia filtra i średnica rur.

Podstawą umiejscowienia studni na działce jest dostępność do warstw wodonośnych. Oferujemy lokalizację poziomów wodonośnych z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej bazy danych i doświadczenia naszego radiestety (różdżkarz).

Dzięki odpowiednio przeprowadzonej analizie i badaniom geologicznym możemy określić głębokość odwiertu. Podstawowe badania geologiczna umożliwiają określenie budowy geologicznej oraz warunków hydrologicznych na danym obszarze.

Lokalizacja studni głębinowej

Podstawą umiejscowienia studni na działce jest dostępność do warstw wodonośnych. Oferujemy lokalizację poziomów wodonośnych z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej bazy danych i doświadczenia naszego radiestety (różdżkarz).

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie odwierty pod studnie głębinowe były realizowane i umiejscowione zgodnie z przepisami rozporządzenia ministerialnego, które określa jej minimalne odległości od takich obiektów jak: granica działki, rów przydrożny, szambo, kanalizacja. Więcej na temat lokalizacji i umiejscowienia studni może przeczytać na naszym blogu w tym wpisie: lokalizacja studni głębinowej.

Jaki jest koszt wywiercenia studni?

Ceny i kosztów budowy studnie głębinowej nie da się jednoznacznie określić. Na koszt budowy studni głębinowej wpływa wiele różnych czynników, przede wszystkim warunki gruntowo-wodne. W zależności od tego jak płytka jest warstwa wodonośna i im większa jest jej wydajność, tym oczywiście koszty studni głębinowej będą mniejsze.

Cena może także zwiększyć się, w przypadku gdy warunki gruntowe są niekorzystne i woda w wykonanej studni nie jest zdatna do picia, w takiej sytuacji musimy się liczyć z zakupem specjalnych filtrów do uzdatniania wody. Więcej na temat lokalizacji i umiejscowienia studni może przeczytać na naszym blogu w tym wpisie: koszt studni głębinowej

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub potrzebują dokładnej wyceny planowanej inwestycji zapraszamy do kontaktu lub bezpośrednio do rozmowy telefonicznej: +48 790 640 166.

Logo

Dane adresowe

EKOWIERT Studnie Głębinowe
Łajsce 176, 38-204 Jasło
NIP: 6851656809
email: biuro@ekowiert.com
tel: +48 790 640 166

Social media

Ikona Ikona Ikona Ikona
@ekowiert.com | studnie głębinowe jasło | all right reserved | designed by djstudio Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej.